Ja osobiście jestem zadowolona z sukienek Lou , są bardzo wygodne niecodzienne są wyjątkowe na różne okazje Jest wiele wzorów i można sobie cos naprawdę wybrać. Dział obsługi bardzo miły i pomocny Dz... Ver mais
Embora não verifiquemos reivindicações específicas uma vez que os autores têm direito a ter a sua opinião, podemos classificar as opiniões como "Verificadas" quando conseguimos confirmar a ocorrência de uma interação com a empresa. Saber mais
Para proteger a integridade da plataforma, todas as opiniões na nossa plataforma (verificadas ou não) são analisadas pelo nosso software automatizado 24 horas por dia, 7 dias por semana. Esta tecnologia foi concebida para identificar e remover conteúdos que violam as nossas diretrizes, incluindo opiniões que não se baseiam numa experiência real. É possível que não consigamos dar conta de tudo, pelo que poderá sinalizar alguma coisa que ache que nos possa ter escapado. Saber mais
Leia as opiniões dos outros
W sukienkach ze sklepu Lou chodzę od kilku lat.Produkty są świetnej jakości ,szyte w Polsce ,dopracowane w każdym calu.Dziękuję panią z obsługi klienta za zaangażowanie i cierpliwość, zawsze zaangażo... Ver mais
Obsługa na wysokim poziomie, suknia piękna, pięknie zapakowana. Jedna mała , osobista uwaga - wolałabym troszkę cieńszą tkaninę na sukni wieczorowej.
Sukienki Lou kocham od zawsze, mam kilka w swojej szafie. Tym razem niestety jestem bardzo rozczarowana zakupem i podejściem obsługi. Sukienka prześliczna, jak marzenie, jednak po dwugodzinnej gali za... Ver mais
Informações sobre a empresa
Informação fornecida por diversas fontes externas
Lou to marka, która powstała, aby sprostać największym wymaganiom pięknych kobiet. U nas znajdziesz modne sukienki, które sprawią, że będziesz wyjątkowa ❤
Informações de contacto
Polónia
- lou.pl
Sem histórico de convites para avaliação
Esta empresa não convidou os clientes, pelo que as opiniões podem não ser representativas
Não respondeu a opiniões negativas
Como esta empresa usa o Trustpilot
Veja como as respetivas opiniões e classificações são obtidas, classificadas e moderadas.
Jestem bardzo zadowola z zakupu
Jestem bardzo zadowola z zakupu, sukienki są bardzo ładnie odszyte, a obsułga na infolinii bardzo miła i pomocna.
Panie z obsługi idealnie dobrały mi…
Panie z obsługi idealnie dobrały mi sukienkę, a nie jest to wcale takie proste. Bardzo szybka wysyłka, a sama sukienka przepiękna :)
Sukienki wartę każdą złotówkę
Sukienki wartę każdą złotówkę. Bardzo szybka wysyłka.
Jestem zachwycona obsługa
Jestem zachwycona obsługa ! Pani Kierownik sklepu reprezentuje najwyższy poziom!
Zabrudzenia, wady i fatalne pakowanie
Pierwsza sukienka, którą otrzymałam, miała zabrudzenia, dziurę i była fatalnie zapakowana – złożyłam reklamację. Mimo obietnicy poprawy, druga przesyłka przyszła w takim samym, zniszczonym pudełku, a sukienka wyglądała jak wyjęta z dna pralki. Nie była nawet porządnie złożona.
Tuż przed weselem musiałam szukać kogoś, kto ją wyprasuje – bez tego nie nadawała się do założenia. Niestety, nawet wtedy zauważono zabrudzenia na podszewce, a ramiączka były tak niewygodne, że drapały mnie przez cały wieczór.
Zdjęcia i opinie w internecie tworzą wrażenie jakości premium, ale rzeczywistość to zupełnie co innego. Zawiodłam się dwukrotnie – nie warto ryzykować.
Negatywna opinia o sklepie
Negatywna opinia o sklepie
Niestety muszę wystawić bardzo negatywną opinię o tym sklepie. Oto moje doświadczenia:
Niska jakość produktu
• Zamówiony produkt wygląda na tanią, chińską produkcję – już po wyjęciu z pudełka zaczął się dosłownie rozpadać.
• Materiały są kiepskie, a wykonanie pozostawia wiele do życzenia – absolutnie nie jest towar wart nawet połowy swojej ceny.
• Mimo wysokiej ceny jakość jest bardzo niska i nieadekwatna do kosztu zakupu.
Koszt nieadekwatny do jakości
• Cena produktu jest mocno zawyżona względem oferowanej jakości – to czyste wyciąganie pieniędzy za tandetę.
Reklamacja — kompletna klęska
• Dział reklamacji to istna porażka.
• Obsługa w postaci dwóch pań (blondynek), które nie znają podstawowych przepisów konsumenckich, nie potrafiła rozwiązać żadnego problemu ani wyjaśnić podstawowych kwestii prawnych.
• Poziom profesjonalizmu oraz kompetencji jest skandaliczny.
Podsumowując: Nie polecam tego sklepu nikomu, kto ceni swój czas, pieniądze i nerwy. Produkty są niskiej jakości, ceny nieadekwatne, a obsługa reklamacji pozostawia bardzo wiele do życzenia.
Niestety bardzo się zawiodłam
Niestety bardzo się zawiodłam. Sukienka, mimo wysokiej ceny (800 zł), przyszła brudna w dwóch miejscach. Rozmiar okazał się za duży – to akurat moja wina, ale sposób, w jaki sklep rozwiązuje takie sytuacje, jest nie do zaakceptowania. Potrzebowałam pilnie nowego rozmiaru na wesele, więc poprosiłam o szybką wymianę – w odpowiedzi usłyszałam, że muszę złożyć nowe zamówienie i zapłacić kolejne 800 zł. Mimo że natychmiast odesłałam sukienkę i przesłałam potwierdzenie nadania, nie było żadnej chęci pomocy czy elastyczności. Jak na tak drogi sklep, oczekiwałabym zupełnie innego podejścia do klienta. Nie polecam i na pewno nie wrócę.
Nie polecam
Sukienki Lou kocham od zawsze, mam kilka w swojej szafie. Tym razem niestety jestem bardzo rozczarowana zakupem i podejściem obsługi. Sukienka prześliczna, jak marzenie, jednak po dwugodzinnej gali zauważyłam zahaczenia w wielu miejscach. Złożyłam reklamację, którą ku mojemu zdziwieniu została rozpatrzona negatywnie, podobnie jak odwołanie z komentarzem uszkodzenie mechaniczne. Podejście obsługi tragiczne, zero chęci podjęcia polubownego rozwiązania „decyzja definitywna, niezmienna”. Sukienka za 700 zł po dwóch godzinach jest do wyrzucenia. Nie polecam
Ostrzeżenie przed tą ,,firmą''
Ocena 1 to za dużo biorąc pod uwagę produkty, obsługę i podejście do klienta. Nie polecam. Proszę nie popełnić mojego błędu i potencjalni klienci tej ,,firmy'' czytajcie opinie w Internecie.
A Experiência Trustpilot
Qualquer pessoa pode escrever uma opinião na Trustpilot. As pessoas que escrevem opiniões têm direito a editá-las ou eliminá-las a qualquer momento. Estas opiniões serão exibidas enquanto uma conta estiver activa.
As empresas podem solicitar opiniões enviando convites automáticos. Classificadas como "Verificada", pois se tratam de experiências genuínas.
Saiba mais sobre outros tipos de opiniões.
Contamos com uma equipa especializada e tecnologia inteligente para proteger a nossa plataforma. Descubra como combatemos opiniões falsas.
Leia mais sobre como processamos as opiniões na Trustpilot.
Aqui estão 8 dicas para escrever óptimas avaliações.
A verificação pode ajudar a garantir que são pessoas reais a escrever as opiniões que lê no Trustpilot.
Oferecer incentivos em troca de opiniões ou solicitá-las selectivamente pode distorcer o TrustScore, o que vai contra as nossas directrizes.








