Produkt to poprostu oszustwo wogle nie przypomina tego co jest przedstawione w ofercie.Kawałek płyty z papierem kolorowym przyklejonym ..porażka i wyrzucone 125zł.Żenada...
Embora não verifiquemos reivindicações específicas uma vez que os autores têm direito a ter a sua opinião, podemos classificar as opiniões como "Verificadas" quando conseguimos confirmar a ocorrência de uma interação com a empresa. Saber mais
Para proteger a integridade da plataforma, todas as opiniões na nossa plataforma (verificadas ou não) são analisadas pelo nosso software automatizado 24 horas por dia, 7 dias por semana. Esta tecnologia foi concebida para identificar e remover conteúdos que violam as nossas diretrizes, incluindo opiniões que não se baseiam numa experiência real. É possível que não consigamos dar conta de tudo, pelo que poderá sinalizar alguma coisa que ache que nos possa ter escapado. Saber mais
Leia as opiniões dos outros
Nie polecam. Otrzymany towar całkowicie niezgodny z opisem i zdjęciami – niska jakość, wygląda jak inny produkt. Firma podaje nieistniejący adres zwrotu, przez co nie da się odesłać towaru zgodnie z p... Ver mais
Nie otrzymałam zamówienia. W firmie stwierdzono że nie odebrałam przesyłki z punktu, a adres dostawy był do domu a nie do punktu odbioru, ponadto status przesyłki u dostawcy jest cały czas "w przygoto... Ver mais
Oszuści. Wysyłają towar, który wygląda inaczej niż w ofercie. Chociaż mają w swojej polityce że w przypadku niezgodności towaru z oferowanym to oni pokrywają koszty zwrotu nie chcą opłacić przesyłki z... Ver mais
Sem histórico de convites para avaliação
Esta empresa não convidou os clientes, pelo que as opiniões podem não ser representativas
Como esta empresa usa o Trustpilot
Veja como as respetivas opiniões e classificações são obtidas, classificadas e moderadas.
As pessoas também visitaram
Mi experiencia es muy mala el trapo que…
Mi experiencia es muy mala el trapo que me enviaron ni tan siquiera se parecía son una estafa y un fraude
Produkt to poprostu oszustwo wogle nie…
Produkt to poprostu oszustwo wogle nie przypomina tego co jest przedstawione w ofercie.Kawałek płyty z papierem kolorowym przyklejonym ..porażka i wyrzucone 125zł.Żenada...
Zamówiłem produkt opłaciłem i nie…
Zamówiłem produkt opłaciłem i nie przyszedł i ciężko się z nimi skontaktować poprosth oszustwo nie zamawiajcie na tej stronie
Po prostu złodzieje
Po prostu oszuści. Zamówiłam u nich ozdobę dwa serca na rocznicę ślubu. Opłaciłam,a nie dostałam potwierdzenia na email. Wysłałam pieniądze a oni twierdzą że nie ma takiego zamówienia. Złodzieje.
Horrible item nothing like the picture
Horrible item nothing like the picture, i ordered and paid for a dress and when i received it I tried to ask for a return and a refund through mail, but they have an automatic response that says it is impossible to find my order, even though I sent it to them multiple times.
Nie polecam
Nie polecam. Otrzymany towar całkowicie niezgodny z opisem i zdjęciami – niska jakość, wygląda jak inny produkt. Firma podaje nieistniejący adres zwrotu, przez co nie da się odesłać towaru zgodnie z prawem. Brak odpowiedzi na maile i brak zwrotu pieniędzy mimo wielu prób kontaktu. Wygląda to na celowe działanie wprowadzające klienta w błąd. Sprawa zgłoszona do odpowiednich instytucji. Uważajcie na ten sklep.
Uwaga !!
Uwaga !!! Firma ta to jedno wielkie oszustwo. Towar nie zgodny. Przyszło zupełnie coś innego niż było zamawiane. Brak kontaktu. Na maile odpowiada maszyna.
Pieniądze przepadły.
Radzę poważnie się zastanowić nad zakupami tej firmy.
Don't buy anything from here!!!
You order 1 clothe and they send you a totally different product!! Don't buy from here!!!
Towar który dostałem nie miał nic…
Towar który dostałem nie miał nic wspólnego z tym na zdjęciu , chcesz stracić pieniądze to zmów u nich , oszukują , wysyłają nie w termnie , zero możliwości kontaktu z nimi , towar bardzo,bardzo niskiej jakości
Timo Chino!!
Les he comprado un articulo y cuando me llegó no se parece
en nada y de pobre calidad.
Me lo cobraron por adelantado Quiero devolverlo y no hacen caso a mis mensajes.
UN TIMO!
Es una estafa
Es una estafa. Después de la tardanza excesiva en recibir el artículo, abro la caja y me encuentro un auténtico trapo que no sirve ni para regalar a nadie. Yo había pedido un vestido precioso y me encontré con eso.
A través del banco conseguí recuperar los 40€ que pagué. Lo he denunciado. Menuda gentuza
Otrzymałam produkt nie zgodny z zamówieniem
Otrzymałam produkt nie zgodny z zamówieniem.
Po rozpoczęciu reklamacji i podaniu nr zamówienia,otrzymywałam cały czas , email zwrotny,ze nie mogą znaleźć nr mojego zamówienia,nawet po wysłaniu zdjęcia tego nr .
Oszustwo!!!!125 zł w plecy
Total scam
Total scam. They never sent me my order. I tried reaching out thru email numerous times before finally getting back a vague and generic response that they can’t find my order info after providing them with all info and screenshots. No response.
ACABO DE RECIBIR MI PEDIDO Y MENUDA…
ACABO DE RECIBIR MI PEDIDO Y MENUDA DECEPCIÓN ME HE LLEVADO YA QUE NO SE CORRESPONDE PARA NADA CON LO SOLICITADO Y RECIBIDO: ES UNA AUTÉNTICA ESTAFA: 43 € QUE ME HAN ESTAFADO, PORQUE NO SIRVE NI PARA TRAPOS. ¡QUE PENA NO HABER VISTO ANTES ESTOS COMENTARIOS!. POR FAVOR QUE QUIÉN PUEDA LO SOLUCIONE Y EVITE ESTAS ESTAFAS.
Nie kupujcie
Nie kupujcie, sukienka kosztowała 110 zł, przysłali szmatę 100% poliester. Nie mam siły reklamować ale ostrzegam innych . Szkoda, że nie można dodać zdjęcia bo to jest hit co przysłali
Es falso todo lo publicitado. No se corresponde con lo que compras. Un timo
Es falso todo lo publicitado.
Oszustwo zapłaciłam za przesyłkę
Oszustwo zapłaciłam za przesyłkę, a napisali, że przesyłka została anulowana. Nie otrzymałam ani zwrotu, ani przesyłki.
Compré un vestido blanco bordado y me…entregaron una camiseta negra
Compré un vestido blanco bordado y me han entregado una camiseta negra espantosa. Son unos estafadores y no sabes qué hacer para devolverlo y me han cobrado 40 euros. No puedes abrir el paquete delante del chico que lo entrega y luego te encuentras que te han tomado el pelo y te han robado
Scam,scam,scam.....nie kupowac omijac
Scam,scam,scam.....nie kupowac omijac
EvBad experience en one star is too much
Even one star is too much! No way to communicate and the quality is terrible! Never again!
A Experiência Trustpilot
Qualquer pessoa pode escrever uma opinião na Trustpilot. As pessoas que escrevem opiniões têm direito a editá-las ou eliminá-las a qualquer momento. Estas opiniões serão exibidas enquanto uma conta estiver activa.
As empresas podem solicitar opiniões enviando convites automáticos. Classificadas como "Verificada", pois se tratam de experiências genuínas.
Saiba mais sobre outros tipos de opiniões.
Contamos com uma equipa especializada e tecnologia inteligente para proteger a nossa plataforma. Descubra como combatemos opiniões falsas.
Leia mais sobre como processamos as opiniões na Trustpilot.
Aqui estão 8 dicas para escrever óptimas avaliações.
A verificação pode ajudar a garantir que são pessoas reais a escrever as opiniões que lê no Trustpilot.
Oferecer incentivos em troca de opiniões ou solicitá-las selectivamente pode distorcer o TrustScore, o que vai contra as nossas directrizes.




