Jeronimo Martins Polska S.A. Opiniões 386

TrustScore: 1.5 em 5

1,5

Embora não verifiquemos reivindicações específicas uma vez que os autores têm direito a ter a sua opinião, podemos classificar as opiniões como "Verificadas" quando conseguimos confirmar a ocorrência de uma interação com a empresa. Saber mais

Para proteger a integridade da plataforma, todas as opiniões na nossa plataforma (verificadas ou não) são analisadas pelo nosso software automatizado 24 horas por dia, 7 dias por semana. Esta tecnologia foi concebida para identificar e remover conteúdos que violam as nossas diretrizes, incluindo opiniões que não se baseiam numa experiência real. É possível que não consigamos dar conta de tudo, pelo que poderá sinalizar alguma coisa que ache que nos possa ter escapado. Saber mais

Leia as opiniões dos outros

Classificada 1 em 5 estrelas

Produkty nie są świeże jeśli chodzi o warzywa oraz owoce . W zamrażarkach ciągle mięsa brak . Po co ta Biedronka w Mordach jak ludzie jeżdżą albo do Siedlec albo do Łosic aby zrobić zakupy . Asortymen... Ver mais

Classificada 1 em 5 estrelas

Zamość Biedronka ul Dzieci Zamojszczyzny Dwie pracownicę do rozkładania towaru i obsługi kas. Awantura przy kasach, polityka firmy, aby jak najbardziej wyzyskać pracownika jak najmniejszym kosztem... Ver mais

Classificada 1 em 5 estrelas

UWAGA UWAGA Oszustwa na kazdym kroku. Lamia prawa konsumenta. Nalezy sie kolejna milionowa kara finansowa dla firmy za oszustwa klientow na kazdym kroku. Polecam wszystim klientom nie chodzic do skl... Ver mais

Classificada 3 em 5 estrelas

Zadam wam logiczną zagadkę. Kupuję opakowanie wiórków kokosowych 200 g za 5 zł. Ważę całe opakowanie na wadze kuchennej w domu. Waga pokazuje 190 g. O ile jako klient jestem oszukana za 1 opakowanie?... Ver mais

Informações sobre a empresa


Informações de contacto

1,5

Muito mau

TrustScore: 1.5 em 5

386 opiniões

5 estrelas
4 estrelas
3 estrelas
2 estrelas
1 estrela

Sem histórico de convites para avaliação

Esta empresa não convidou os clientes, pelo que as opiniões podem não ser representativas

Como esta empresa usa o Trustpilot

Veja como as respetivas opiniões e classificações são obtidas, classificadas e moderadas.

Na Trustpilot, as empresas não podem oferecer incentivos ou pagar para esconder opiniões. As opiniões pertencem a cada um dos utilizadores e não à Trustpilot. Saber mais

Classificada 1 em 5 estrelas

Biedronka częstochowa

Biedronka częstochowa, ul sabinowska
Najgorszy sklep ! nie dość ,że na sklepie jest syf ,kiła i burdel to alejki zastawione paletami, przepisów PPOŻ nie przestrzgaja to jeszcze zatrudniaja ameby umysłowe co pownny najwyzej rowy kopac a nie pracowac jako "kierownik sklepu" pracownicy są chamcy , rażąco niekompetentni, wmawiają klientowi nieprawdziwe rzeczy. NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PS. Powinno być minus gwiazdek bo jedna to zdecydowanie za duzo !!!

12 de fevereiro de 2025
Opinião espontânea
Classificada 1 em 5 estrelas

Suwałki

Suwałki, ul. Noniewicza.
Robię zakupy w tej biedronce, bo po prostu mieszkam najbliżej tego sklepu. Nigdy nie jest idealnie, najczęściej palety i tzw. standy utrudniają przejście j dostanie się do półek. Jednak tego dnia pewna Pani z obsługi dała taki popis kultury, że zdecydowałam się napisać tą opinię. Pani niewysoka, krótko ścięta blondynka. Tylko jedna kasa tradycyjną była otwarta, Pani pracująca na tym stanowisku podobno nie widziała kolejki sięgającej aż do końca pierwszej alejki (kawy, herbaty). Kiedy w końcu zaczęła dzwonić po pomoc, po kilku dzwonach przyszła opisana już niewysoka pani głośno komentując, że jest wzywana i po co skoro 'nie ma kolejki' i 'ona ma co robic'. Komentarze tego typu trwały ok 2 minuty. Kiedy już Pani otworzyła kasę i zobaczyła jak mało osób do niej podeszło- po takiej zachęcie, to raczej nie dziwne- znowu, odchodząc ze stanowiska, komentowała, że bez sensu było w ogóle przychodzić, bo 'taka kolejka wymyślona na siłę ' i znowu 'ona ma co robić '. Można by pomyśleć, że miala zły dzień. Jednak kilka dni później byłam świadkiem jak po raz kolejny odpysknela klientce, że nie pomoże, bo idzie do domu. Owszem, czas wolny, to prywatna sprawa. Ale była ubrana w taki sposób, że i ja uznałam, że jest w pracy. I można normalnie powiedzieć do człowieka, żeby zwrócił się do kogoś innego. Potem (z ciekawosci) zwracałam uwagę na tą panią. Często zachowuje się jakby była w pracy z karę, a kienci jej przeszkadzają.
Pozdrawiam i życzę lepszego humoru.

20 de janeiro de 2025
Opinião espontânea
Classificada 1 em 5 estrelas

Od kilku msc obserwuje w sklepach w…

Od kilku msc obserwuje w sklepach w Łódź- zlotno, Aleksandrów Łódzki masakryczne zmiany na 0. Syf w tych sklepach to jest delikatnie powiedziane. Smród zepsutych warzyw wyrzuca już z drzwi. Personel rozszczeniowy z testami do klientow" Pani se napisze do szefa może zatrudni więcej osób " Żenada. Zaczęłam wracac do Lidla gdzie jednak mają jakieś standardy i dbają o czystość. Ja nie potrzebuje robić zakupów w warunkach śmietnikowych.

30 de janeiro de 2025
Opinião espontânea
Classificada 5 em 5 estrelas

Biedronka w Zebrzydowicach- Jutrzenki 2C

Biedronka w Zebrzydowicach, Jutrzenki 2C-Wczoraj dokonałem zakupu mięsa w promocji po 8,45 za kg i przy kasie zeskanowałem kartę. W domu sprawdziłem paragon i wyszło mi po 14zł za kg, więc dzisiaj będąc w Biedronce zapytałem o to i Pani kierowniczka porannej zmiany, (bardzo miła dziewczyna) uświadomiła mnie, wzięła mój telefon i dokonała prawidłowej korekty zwracając mi nadpłatę.
Chciałbym aby Dyrekcja doceniła takich pracowników, gdyż rzadko się teraz zdarza aby młodzi ludzie szanowali starszych i w potrzebie podali pomocną dłoń, oraz proszę wszystkich którzy doświadczyli dobroci, też to napisali a nie tylko skargi, które nie mobilizują do dobrego działania.

8 de fevereiro de 2025
Opinião espontânea
Classificada 1 em 5 estrelas

Robiłam zakupy on-line ale towar nie dojechał

Robiłam zakupy on-line w zakupy.biedronka.pl drugi raz w życiu i zdaje się, że ostatni. Pierwszy raz był zachęcający: duży wybór produktów, np. rozmaite odmiany jabłek, dużo świeżych warzyw, itd. Wczoraj składałam zamówienie wieczorem i asortyment był jak ze sklepu wyprzedającego resztki towaru (np. jabłka tylko 1 rodzaj, w worku 1,5 kg, podpisane, że polskie). Kurier miał przyjechać dziś między 10 a 11. I był - ale przywiózł tylko część zakupów, bo "duże zamówienie i jedzie drugi kurier". Nota bene - dzwonił, bo nie umiał odczytać adresu (blok jest długi i ma numer "łamany", a pan był z Azji i widać, nic mu to nie powiedziało) O 11.30 straciłam cierpliwość i zadzwoniłam do BOK, gdzie senna panienka przyjęła reklamację, obiecała oddzwonić jak się dowie u dostawcy, co się dzieje (dostarcza firma Glovo). O 13.00 - ponieważ ani zakupów, ani telefonu, a kasa za zakupy poszła i fakturę przysłali - zadzwoniłam jeszcze raz. I usłyszałam, że dostawca jeszcze pani nie odpisał, i ona nic nie wie, dlatego nie dzwoniła. A zadzwonić do dostawcy nie może, bo "ona nie dzwoni" (wrażenie słuchowe było takie, że to nie jest żaden call center, tylko pani w prywatnym mieszkaniu na pracy zdalnej). I pani nie wie, o której przyjadą, czy w ogóle przyjadą, i ona mi może zwrócić pieniądze. Świetnie. Miło. Co oznacza, że nici z moich planów, z domu się nie można ruszyć na krok, nawet do łazienki nie można, bo a nuż przyjedzie. A jak zrezygnuję, to owszem, nie będę czekać, ale muszę teraz wyruszyć i samodzielnie zrobić te duże zakupy (poruszam się o kuli, to mi będzie łatwiej - to ironia miała być ;-) ) I produkty na obiad też oczywiście sobie muszę kupić jeszcze raz. To już chyba na jutrzejszy... Dodam, że transport nie jest za darmo i kilkanaście złotych się płaci za to, żeby...nie dowieźli. W odróżnieniu bowiem od innych dużych sieci Biedronka nie ma swojego transportu i wynajmuje. Nie wiem, czy zawsze tych samych, tym razem padło na Glovo. No to chyba więcej nie skorzystam. Aha, byłoby 0 gwiazdek, gdyby system pozwalał, ale niech będzie już ta 1, za te pierwsze zakupy. Info dla Jeronimo Martins: nr zamówienia 00018756, a numer reklamacji 10711590. NIE POLECAM!

7 de fevereiro de 2025
Opinião espontânea
Classificada 1 em 5 estrelas

Zakupy 06.02.2025 Kraków

Zrobiłem zakupy dziś w biedronce w Krakowie na Łokietka przez pomyłkę wyprałem zły towar . Skasowałem i zapłaciłem karta. Przy pakowaniu do samochodu spostrzeglrm ze kupiłem nie właściwy produkt. Poszłam do Pani złożyć reklamację i powiedziałem cała sytuację a Pani powiedziała że spozywczych rzeczy nie przyjmujemy zwrotów .
To jest chyba chore produkt zakupiony 5 min temu nie otwierany, 100 % wartościowy. Powinien być przyjęty zwrot, 5 lat pracowałem w handlu ale takiego podejścia do klienta nie widziałem. Widzę że prawownikom chodzi tylko o obroty i premie za nie A klienta maia w d... .

6 de fevereiro de 2025
Opinião espontânea
Classificada 1 em 5 estrelas

Do dziś byłam klientem biedronki przy…

Do dziś byłam klientem biedronki przy ulicy Terebelskiej w Białej Podlaskiej.
Co za absurd! Jak jest promocja to trzeba wybrać czy kupujesz z aplikacją czy z kartą!! Wychodzi na to że nie można kupić rzeczy które są np na aplikacji bo... dałam kartę.
Dwa; promocja np ziemniaków, drugi dzień wisi cena promocyjna, wczoraj ponoć nie ściągnéli ceny, i nie szło kupić w promocji, a dziś rano dalej wisi cena ta sama i już można.
Absurd goni absurd.
Nie polecam! Zwłaszcza za naburmuszonà obsługę i zero rzetelności!!!

31 de janeiro de 2025
Opinião espontânea
Classificada 1 em 5 estrelas

Dzisiaj w biedronce w tulowicach ok…

Dzisiaj w biedronce w tulowicach ok godziny 18 miałem problem na kasie samoobsługowej,poprosiłem kasjerkę o pomoc z łaską i arogancją mnie obsłużyła. Brawo jak łatwo stracić klientów. Jednak LIDL jest LEBSZY, bo mnie nic takiego tam nigdy nie spotkało!!!!!

30 de janeiro de 2025
Opinião espontânea
Classificada 2 em 5 estrelas

Mam dość zastawionych alejek w tym…

Mam dość zastawionych alejek w tym brudnym sklepie!!! Asortyment mają okej, ale przytłacza mnie to jak musze robic zakupy. Często wybieram inne sklepy, mimo że biedronka moze nawet i byc tańsza...

29 de janeiro de 2025
Opinião espontânea
Classificada 1 em 5 estrelas

OSZUŚCI

Robię zakupy średnio 3 x w tygodniu dla 2 rodzin ostatnio 2 dni temu i pi powrocie okazało się że pani na kasie nabiła ładną promocje na olej tylko nie na 2 butelki tylko 3 (no ok gdybym jeszcze tą 3 miał)
Dziś też byłem na zakupach kupowałem koło 30 różnych produktów i jak zwykle coś musiało być nie tak nie promocja z aplikacją czy karta zwykła kartka promocyjna ileś procent taniej na gruszki konferencja miała być w promocji po 4.z groszami a okazało się że niestety jest w normalnej cenie ponad 7 zł banan ponad 6zl ale jak kupisz powyżej 150 banan będzie mniej niż 3zł niestety praktyka jest inna to tylko przykłady.
JAK DLA MNIE OSZUSTWO TAKĄ SIEĆ POWINNA WRESZCIE ZAJĄĆ SIĘ PIH

29 de janeiro de 2025
Opinião espontânea
Classificada 1 em 5 estrelas

zatrudnieni "przyjaciele ze wschodu"…

zatrudnieni "przyjaciele ze wschodu" nic nie robią, są chamscy i aroganccy! współczuję Pracującym w biedronkach w Warszawie POLAKOM, którzy za nich zasuwają! ogólnie coraz większy bałagan, nieaktualne ceny lub ich brak !

9 de janeiro de 2025
Opinião espontânea
Classificada 1 em 5 estrelas

Oszuści

Oszuści,
Piszą jedną cenę na metce i sprzedają ją po innej
Okazało się, że aplikacja i numer telefonu to nie to samo.
Ale mimo to ostateczna cena okazała się znacznie wyższa, nawet jeśli liczysz na najwyższą cenę 🤷
Od każdego klienta w złotówkach i w przeliczeniu na dzień uzyskuje się normalną kwotę oszustwa.
A jeśli liczyć od ceny akcji to kolejne +3 zł 😡😡😡

25 de janeiro de 2025
Opinião espontânea
Classificada 1 em 5 estrelas

Dziadostwo

Dziadostwo. Dwie Biedronki w jednej,małej miejscowości a mają różne ceny. Nie ma tutaj jad dodać zdjęcia,ale kilka zrobiłem. Na przykład pierogi ruskie w jednej są po 6.65 a w drugiej 7.29. Ziemniaki jadalne polskie luz w jednej 2.49 a w drugiej 3.99. identyczne produkty. Bez żadnej promocji.

24 de janeiro de 2025
Opinião espontânea
Classificada 4 em 5 estrelas

Frytownica SJ-520 1500W

Kupiłem reklamowaną w aplikacji frytkownicę beztłuszczową Extralink Home 1500W SJ-520
Kurier po kilku dniach przywiózł inny model SJ-500 1400W. Zadzwoniłem do Biedronki, napisałem reklamację aby wymieniono na produkt taki jaki oferowali i za jaki zapłaciłem. Zrobiła się cisza. Po jakimś tygodniu zaproponowano m.in zwrot towaru albo obniżkę ceny na co przystałem w związku z czym sprawa zakończona polubownie. Jedynym mankamentem zakupów w Home Biedronka jest opłata za transport przy zwrocie towaru, którą trzeba pokryć z własnej kieszeni.

20 de janeiro de 2025
Opinião espontânea
Classificada 1 em 5 estrelas

Odradzam każdemu trzeźwemu zakupy w tej sieciówce.

Witam.Byłem ostatnio Warszawa w trzech biedronkach.Przejazdem bo szukałem czegoś z gazetki.Była promocja na Herbatę 1.5 l przy zakupie 3 taniej.
W każdej z tych trzech od samego wejścia było zaskoczony tym co dzieje się na sklepie.Od wejścia do wyjścia.Warzywa podłoga palety w alejkach.
Mięso chyba filety takie duże leżało na podłodze owszem w kartonach ale jak w koszu na śmieci.Ponad to taka pani chyba kasjerka mówiła coś do drugiej że " nie wyłożymy tego dziś będzie stało do drugiej zmiany..( byłem po 09:00 ) a mięso chyba nie może tyle leżeć po za lodówką....tam było tego mięsa z 35 kartonów....
Smacznego.
Zapytałem o promocje napojów to inny kasjer też chyba albo i jakiś kierownik nie patrzyłem na uniform...odpowiedział mi w prost " nie mam teraz chwilowo czasu "
Dziękuję...
Kasy kolejka fest i ta pani na samoobsługowej kasie z uśmiechem na twarzy macha kluczem w ręku że ma chyba tego dnia " złotą robotę " ...
Odradzam wszystkim zakupy w tej sieciówce ...Napewno rejon tych sklepów osiedle Tatchomin chyba Światowida ulica jechałem od Legionowa w stronę Centrum.

17 de janeiro de 2025
Opinião espontânea
Classificada 1 em 5 estrelas

Chciałabym napisać o sklepie Biedronka…

Chciałabym napisać o sklepie Biedronka w Leżajsku ul. Sanowa. Mianowicie dzisiaj zakupiłam w owym ala sklepie ubranko dla swojego pupila ,małej suczki o imieniu Tiara. Niestety ubranko okazało się dużo za duże więc poszłam do owego sklepu wraz z paragonem i metka na ubranku,żeby panie tam pracujące nie miały powodu do jakiejkolwiek odmowy. Dodam , że kupując zapytałam czy będę mogła wymienić te rzecz jeżeli okaże się za duża. Pani przy kasie odpowiedziała ,że tak oczywiście,bez żadnego problemu. Poszłam więc licząc iż wymienię ubranko bez żadnego problemu. Jakże się pomyliłam. Otóż najpierw był problem że wzięłam ubranko to ,które zakupiłam i weszłam z nim na sklep ,biorąc przy okazji następne ubranko ,które było mniejsze. I to już była dla wielkiej pani kierownik podstawa do odmowy wymiany. Stwierdziła że najpierw powinnam zapytać przy kasie co mam zrobić z tym problemem i poczekać na kierowniczkę. Dodam że wchodząc na sklep z owymi ubrankami pytałam panią,która była na sklepie i ta pokierowała mnie do kasy i pani przy kasie miała wezwać panią kierownik. Nikt jednak nie poinformował mnie że nie powinnam wchodzić na sklep z rzeczą na wymianę. Pani kierownik po pewnym czasie raczyła podejść i powiedziała, że sprawdzi na kamerach co zrobiłam i jak się zachowałam z tymi ubrankami będąc na sklepie. Poszła i tak naprawdę było tak jak ja to przedstawiłam i nie wiedziała ci powiedzieć. Zciszonym głosem zdecydowała łaskawie że wymieni mi to nieszczęsne ubranko dla psiaka i gdzieś poszła, mówiąc żebym zaczekala i stanęła w kolejce do kasy . Zdziwiło mnie to ale tak zrobiłam. I wiecie co? Tu nadchodzi najlepszy numer jaki kiedykolwiek było mi dane przeżyć. Otóż pani kierownik wróciła podając mi voucher na kwotę,która zapłaciłam za ubranko. Zaczekalam na swoją kolej i wiecie co? Pani przy kasie wyskakuje do mnie z tekstem że mam jeszcze raz zapłacić za to ubranko. Ja uwierzcie mi zwariowałam ponieważ nie wiedziałam o co chodzi.
Tłumacze więc jak to miałoby wyglądać. Miałam jeszcze raz zapłacić za zakupioną rzecz a oni dają mi voucher na tą samą kwotę do wykorzystania od 19.01.25 do bodajże 18.05.25. Oczywiście nie ma możliwości aby któraś z " miłych "pań mogła mi to wybrane ubranko odłożyć więc nie mam pewności czy będzie ono w poniedziałek bo oczywiście nie zapłaciłam drugi raz za tę samą rzecz. Wiecie co? Byłam w szoku jak można tak traktować ludzi,robiąc z nich jawnie głupich, którzy jak się wydaje ludziom pracującym w tym sklepie ( w innych Biedronkach nie miałam tak złych doświadczeń) nie będą domagać się swojego zdania i swoich pieniędzy. Ostatnią rzeczą,która chciałam bym napisać jest to że nie wymienię zakupionego ubranka dla mojego pupila w tym sklepie z tymi wrednymi pracowniczkami tylko po prostu za voucher, który dostałam wezmę sobie inne produkty a ubranko już mam upstrzone na Allegro i to dużo ładniejsze i dużo tańsze. Może nikomu z tych osób ,które bardzo mnie dzisiaj zdenerwowały aż do płaczu nie zrobię tym na złość ale ja sama poczuje sie lepiej a to jest dla .nie najważniejsze. To żebym to ja poczuła się lepiej s tym paniom szczerze życzę żeby kiedyś ktoś traktował je tak samo jak one traktują klientów bo doskonale wiem że nie tylko ja zostałam tak potraktowana. Więc zimno nie pozdrawiam osób pracujących w sklepie Biedronka w Leżajsku na ul. Sanowa.

18 de janeiro de 2025
Opinião espontânea

É esta a sua empresa?

Reivindique o seu perfil para aceder às ferramentas empresariais gratuitas da Trustpilot e aproximar-se dos seus clientes.

Criar conta gratuita

A Experiência Trustpilot

Qualquer pessoa pode escrever uma opinião na Trustpilot. As pessoas que escrevem opiniões têm direito a editá-las ou eliminá-las a qualquer momento. Estas opiniões serão exibidas enquanto uma conta estiver activa.

As empresas podem solicitar opiniões enviando convites automáticos. Classificadas como "Verificada", pois se tratam de experiências genuínas.

Saiba mais sobre outros tipos de opiniões.

Contamos com uma equipa especializada e tecnologia inteligente para proteger a nossa plataforma. Descubra como combatemos opiniões falsas.

Leia mais sobre como processamos as opiniões na Trustpilot.

Aqui estão 8 dicas para escrever óptimas avaliações.

A verificação pode ajudar a garantir que são pessoas reais a escrever as opiniões que lê no Trustpilot.

Oferecer incentivos em troca de opiniões ou solicitá-las selectivamente pode distorcer o TrustScore, o que vai contra as nossas directrizes.

Saiba mais